Grodno Leśnik Kobiór Gospodarze
LKS Frydek Goście

Kobiór, Centralna 117

Grodno Leśnik Kobiór
Adrian Chrobok po meczu, niesp.zach.
Ireneusz Zdziech niesp.zach.

Anna Dobija Kierownik drużyny
Mirosław Woźnica Trener
Grzegorz Ulczak Trener
Mirosław Kapica Kierownik drużyny

07.05.2022

W 24 kolejce klasy A LKS Grodno Leśnik Kobiór przegrał u siebie z LKS-em Frydek 1:2(0:1).

Goście wyszli na prowadzenie w 34 minucie. Po strzale grającego Trenera - Grzegorza Ulczaka, piłka odbiła się od obrońcy Leśnika, zmyliła bramkarza i wpadła do bramki strzeżonej przez Michała Woźnicy. Kobiórzanie 5 minut później powinni wyrównać. Obrońca Frydka zagrał ręką we własnym polu karnym, a sędzia wskazał na wapno. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Patryk Stefański, ale jego strzał obronił bramkarz Frydka - Jakub Maroszek. W pierwszej połowie mimo wszystko mógłbyć remis. Patryk Maiczek miał okazję zdobyć drugiego gola z rzutu wolnego w ciągu trzech dni, ale piłka po jego strzale odbiła się od poprzeczki, od linii bramkowej i wypadła w pole.

Druga połowa w wykonaniu Leśnika była dużo lepsza. Ale to goście strzelili drugiego gola. Rzut wolny z środka boiska, dosrodkowanie, wprowadzony w przerwie Marcin Stronczek wbiegł pomiędzy dwóch obrońców Leśnika i strzałem głową zdobył gola. Leśnik dążył do strzelenia gola i udało to się w 86 minucie. Kacper Gniadek zacentrował na długi słupek, tam znalazł się Radomir Kowalski, który skierował piłkę do bramki. Niestety Kobiórzanom nie udało już się zdobyć wyrównującego gola.

07.05.2022.(sobota), 11:00 - Kobiór, Centralna 117

Grodno Leśnik Kobiór - LKS Frydek 1:2(0:1)

0:1 - Grzegorz Ulczak, 34 min

0:2 - Marcin Stronczek, 64 min

1:2 - Radomir Kowalski, 84 min

Sędziowali: Sebastian Hutny (główny) oraz Jacek Bielecki i Jacek Zawiśliński (asystenci)

Leśnik: Michał Woźnica - Marcin Myszor (46.Bartosz Kozyra), Aleksander Skrobol, Rafał Białas, Błażej Kozyra - Adrian Chrobok, Grzegorz Seweryn, Patryk Stefaniak, Radomir Kowalski, Karol Jakubczyk - Patryk Maiczek (75.Kacper Gniadek).

Rezerwowi: Tymon Mostowski, Mateusz Kyrcz, Dawid Kreczmer, Paweł Maiczek.

Trener: Mirosław Woźnica.

Frydek: Jakub Maroszek - Wojciech Morkisz, Grzegorz Maroszek, Grzegorz Ulczak, Marcin Kapustka, Piotr Żemła, Dawid Czempas, Tomasz Moroń, Kamil Chrobok (86.Radosław Malcher), Artur Moroń (46.Marcin Stronczek), Ireneusz Zdziech.

Rezerwowi: Błażej Chwiendacz, Jakub Nocoń.

Trener: Grzegorz Ulczak.

Żółte kartki: Grzegorz Seweryn (61.faul), Patryk Maiczek (72.faul), Adrian Chrobok (po mecz.niesp.zach.) - Ireneusz Zdziech (68.niesp.zach.), Tomasz Moroń (79.faul).

W 40 minucie Patryk Stefaniak (Leśnik) nie wykorzystał rzutu karnego (Jakub Maroszek obronił).