Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

20.05.2022

W 26 kolejce klasy A LKS Grodno Leśnik Kobiór rozgromił u siebie Stal Chełm Śląski 5:1(2:1). Wszystkie pięć bramek strzelił Karol Jakubczyk!

Mecz rozpoczął się fatalnie dla Leśnika, już w 4 minucie goście objęli prowadzenie. Bramkę zdobył Adam Głos. Kobiórzanie reklamowali, że zawodnik ten był na wyraźnym spalonym, ale sędzia wskazał na środek. Nasza drużyna mocno siadła na gości, już w 20 minucie Leśnik powinien prowadzić, ale bramki padły dopiero pod koniec drugiej połowy, a autorem obu goli, które zdobył w przeciągu minuty, był Karol Jakubczyk. Po stracie drugiego gola Stal ruszyła na Leśnika, ale to Kobiórzanie zdobyli kolejnego - w 66 minucie hat-tricka skompletował Karol Jakubczyk. Po utracie kolejnej bramki Stal podłamała się czego efektem były kolejne dwa gole w końcówce meczu, które znów strzelił Karol Jakubczyk!

Kobiórzanie zatem rozbili rewelacyjną wiosną Stal i przełamali passę ośmiu meczów bez wygranej. Przełamał się też na dobre nasz najlepszy strzelec - Karol Jakubczyk, który strzelił jednego gola w ostatnim meczu z Goczałkowicami II (wcześniej sześć meczów bez gola), a dziś zdobył ich aż pięć !

18.05.2022.(środa), 18:00 - Kobiór, Centralna 117

Grodno Leśnik Kobiór - Stal Chełm Śląski 5:1(2:1)

0:1 - Adam Głos, 4 min

1:1 - Karol Jakubczyk, 40 min

2:1 - Karol Jakubczyk, 41 min

3:1 - Karol Jakubczyk, 66 min

4:1 - Karol Jakubczyk, 81 min

5:1 - Karol Jakubczyk, 87 min

Sędziowali: Jakub Borkowski (główny) oraz Kamil Skrobisz i Tymoteusz Bromboszcz (asystenci)

Leśnik: Michał Woźnica - Adam Grolik (67.Marcin Myszor), Aleksander Skrobol, Rafał Białas, Błażej Kozyra (84.Kacper Gniadek) - Grzegorz Seweryn,Adrian Chrobok,Rafał Pasternak, Radomir Kowalski (58.Patryk Maiczek), Dmytro Komnatovskiy (58.Patryk Stefaniak) - Karol Jakubczyk.

Rezerwowi: Mateusz Kyrcz, Dawid Kreczmer, Dawid Jakubczyk.

Trener: Mirosław Woźnica.

Stal: Rafał Skuza - Rafał Nowak, Andrzej Guzik, Andrzej Urbański (46.Konrad Majewski), Daniel Długajczyk, Paweł Wisiorek, Tomasz Saternus, Adam Głos (60.Grzegorz Zając), Piotr Klepka (46.Paweł Pukocz), Wojciech Kozieł, Mateusz Kijewski.

Rezerwowi: Grzegorz Oleś.

Trener: Łukasz Volkert.

Żółte kartki: Adam Grolik (67.niesp.zach.) - Daniel Długajczyk (28.faul), Paweł Wisiorek (87.niesp.zach.)