Brak zawodników
Jakub Jeżycki Trener

Robert Czykiel

16.05.2016

Nasi trampkarze we wtorkowym meczu (przełożonym z soboty na prośbę rywali) podejmowali zespół Piasta Ożarowice. Niestety, po raz kolejny okazujemy się słabsi od rywala i to sporo słabsi.

Rywale rozpoczynają strzelanie z rzutu karnego. Druga bramka w tej połowie pada po sytuacji sam na sam, a po niej możemy odpowiedzieć, ale w dogodnej sytuacji Adam Florek trafia tylko w słupek. Po tej sytuacji następuje chyba z 5-6 pojedynków sam na sam Marcina Kaczerewskiego vs napastnicy rywali, w każdym z nich górą Kaczorek, który w pierwszej połowie momentami sam bronił nas przed blamażem.

Druga połowa rozpoczyna się od bramki dla rywali, a z kilku metrów Marka Raczka pokonuje napastniczka gospodarzy. Odpowiadamy niemal natychmiast. Denis Sojka do Denisa Bardla, a ten w sytuacji sam na sam pokonuje bramkarza rywali i łapiemy kontakt. Niestety, już w następnej akcji wszelkie marzenia o korzystnym wyniku wybił nam pomocnik Piasta, który ładnym strzałem pokonuje Raczka.

Do końca meczu tracimy jeszcze 3 bramki po uderzeniach z pola karnego, a z przodu dobrą sytuację marnuje Florek, którego strzał broni bramkarz rywali oraz Artur Babin, który w dogodnej sytuacji zamiast strzelać, zdecydował się podawać. Ostatecznie przegrywamy 1:7 i punktów pozostaje nam szukać bardziej w kolejnych meczach na swoim boisku.

Piast Ożarowice - Nadzieja Bytom 7:1 (2:0)
Bramki: D. Trefon (14), Dobosz (23, 73), Karcz (42), Wójcik (56, 65, 79) - Bardl (54).

Piast: Łukasz Janik - Daniel Duda, Mikołaj Grochowski, Michał Gwóźdź, Przemysław Kocot, Paweł Opielak, Bartłomiej Szala, Dawid Trefon, Jakub Trefon, Kamil Wójcik, Paweł Wójcik.
Ponadto grali: Amadeusz Dobosz, Wiktoria Karcz, Piotr Krawiec, Daniel Małota, Mateusz Trzósło.

Nadzieja: Marcin Kaczerewski - Adam Florek, Radosław Jendrzej, Martin Kopacz, Oliwier Ochman, Denis Pytel, Denis Sojka, Mateusz Szojda, Dominik Szurka, Patryk Wójcik.
Ponadto grali: Marek Raczek, Artur Babin, Mateusz Duda, Mateusz Fitler, Daniel Kaźmierczak, Daniel Kryspin, Łukasz Ozorowski.

Autor: Kuba.