Brak zawodników

Kamil Giel

01.09.2019

RELACJA ZE STRONY WOSZCZYC:

A Klasa: 24.08.2019r. godzina 17:00 Znicz Jankowice - LKS Woszczyce 1 : 2 ( 0 : 1 )

Skład:
Wajs Adrian - Sieniawski Adam ('82 Miguła Arkadiusz ), Kukułka Dawid (c), Pietrzok Tomasz, Muller Mateusz - Biela Dawid ('76 Mycoń Stefan ), Piszczek Dominik ('68 Rawicki Mateusz ), Kaszok Daniel ('86 Śmietana Szymon ), Tkocz Robert, Olszewski Sebastian ('46 Rezner Adrian ) - Kancelista Dawid

Rezerwowi:
Rawicki Mateusz, Śmietana Szymon, Rezner Adrian, Zawartka Jakub, Mycoń Stefan, Miguła Arkadiusz

Bramki:
0 : 1 3 min. Tkocz Robert
0 : 2 54 min. Rezner Adrian ( asysta Tkocz Robert )
1 : 2 87 min. Adamus Mateusz

Żółte kartki:
42 min. Piszczek Dominik - niesportowe zachowanie
54 min. Kaszok Daniel - faul

Nieobecni:
Pardo Nicole, Piórek Łukasz, Małecki Rafał, Stręk Piotr, Gajda Krzysztof, Krzyżowski Mateusz, Śmieszek Bartłomiej, Kapusta Adam, Pitlok Karol, Owczorz Piotr

Widzów:
70

Czas gry:
96 minut ( 46 + 50 )

Krótki opis trenera:
3 kolejka to mecz wyjazdowy do Jankowic. Gospodarze po 2 porażkach chcieli wrócić na właściwą drogę i mocno się postawili. My szybko wychodzimy na prowadzenie po golu Tkocza co niestety bardzo nas usypia. Niby prowadzimy mecz i dominujemy na boisku ale robimy to za wolno i tak jakoś niemrawo. Do przerwy wynik się nie zmienia. Na 2 połowę ustawiamy się trochę inaczej co stwarza nam kilka dobrych sytuacji na podwyższenie wyniku. Wykorzystujemy tylko jedną a w paru przypadkach brakuje nam kilku centymetrów. Kiedy wydawało się że mecz zakończył się naszym pewnym zwycięstwem dostajemy gola na 2-1 po rzucie różnym i ostatnie kilka minut zapowiada się ciężko. W końcówce jednak utrzymujemy się długo przy piłce i nie pozwalamy sobie na utratę zasłużonych 3 punktów. Gratulacje dla drużyny za dobrą realizację założeń.