Kamil Giel

02.09.2019

RELACJA Z FB LKS BRZEŹCE:

Zwycięzców się nie sądzi!!!

W minioną sobotę seniorska drużyna LKS-u Brzeźce zdobyła pierwsze punkty w sezonie 2019/2020 w rozgrywkach A klasy Podokręgu Tychy z rezerwami Iskry Pszczyna. Patrząc na tabelę obie drużyny przed bezpośrednim meczem miały zerową zdobycz punktową lecz faworytem tego spotkania była drużyna gospodarzy. Wynik do przerwy wynosił jeden do zera za sprawą pięknego podania Wojdyły Daniela, które Eszti zamienił na bramkę, wydawało się że ekipa z Brzeźc ma spotkanie pod kontrolą zwłaszcza po drugiej bramce po przerwie Czwioroka Daniela . Nic bardziej mylnego, przyjezdni nie chcieli wyjechać z Brzeźc na tarczy, bramka z rzutu karnego i mamy 2-1! LKS jest stroną przeważającą, Iskra ogranicza się do kontrataków, około 70 minuty faulowany w polu karnym zostaje Kuźnik Grzegorz, który z jedenastego metra wyprowadza drużynę z Brzeźc na dwu bramkowe prowadzenie! Nie mija chwila i mamy 3-2! Przyjezdni szybko się zorganizowali się po utracie gola!
Do końca meczu obie drużyny miały swoje szanse na poprawę wyniku, suma sumaru trzy punkciki dopisuje sobie drużyna z Brzeźc!

Trzeba zauważyć, że był to nasz najsłabszy mecz w tym sezonie ale jak mówi stare piłkarskie przysłowie.....