Grzegorz Ulczak Trener

Kamil Giel

09.09.2019

RELACJA Z FP ZET-ki:

ZETKA rozbiła kolejnego rywala tym razem z bagażem 7 bramek do domu wrócił Lks Frydek .Wynik 7-2 (1-1) Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i nie zapowiadała tak wysokiego zwycięstwa Zetka wyszła na prowadzenie po składnej akcji piłke idealnie wzdłuż bramki dograł Cyganik i Ptak nie miał problemów z umieszczeniem jej w bramce niestety seria błędów naszej obrony zemściła się Bernat fatalnie zagrał piłke zawodnikowi gości ten dograł do swojego napastnika który nie miał problemu z pokonaniem Płuciennika.Na szczęście mieliśmy silną Ławke Rezerwych co poskutkowało naszą przewaga w drugiej połowie kolejne bramki dorzucali Pustelnik 3 Słonina 2 Michalak 1 Skład -Płuciennik Masternak Bernat Ryszka Krupiński(60 Lewicki)Abram Patola Pustelnik Świerczkowski(46 Słonina) Cyganik(Michalak) Ptak(70 Szewczyk)  Kaliber44

RELACJA Z FP LKS FRYDEK:

Niestety Lider okazał się za mocny. Przegrywamy na Paprocanach. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Tomasz Kapica i Artur Moroń. Dziękujemy za doping