Mateusz Bałuch Trener
Karol Sodzawiczny Trener

Kamil Giel

15.09.2019

Komisja ds. Rozgrywek zweryfikował zawody Znicz Jankowice – LKS Studzionka (na boisku 4:2) z dnia 14.09.19. na wynik 0:3 w.o. na korzyść drużyny LKS Studzionka. W drużynie Znicz Jankowice wystąpił nieuprawniony do w/w rozgrywek: Szuster Mateusz. (Regulamin ramowy §43 pkt 1.7.)

RELACJA Z FP ZNICZA:

Wygrywamy!
Seniorska drużyna LKS Znicz Jankowice odniosła w dniu wczorajszym swoje pierwsze zwycięstwo w tyskiej grupie A klasowych rozgrywek.
Nasza drużyna podejmowała na własnym boisku zespół LKS Studzionka, który dotychczas radził sobie w rozgrywkach bardzo dobrze zbierając w 5 pierwszych kolejkach aż 12 punktów i to drużyna gości była faworytem spotkania.
Nic bardziej mylnego, to Znicz od początku meczu dyktował swoje warunki, które potwierdził bramką Kamil Bałuch.
Chwilę później było już 2:0.Faul w polu karnym, sędzia wskazuje na wapno, a pewnym strzałem bramkarza gości pokonuje Kamil Kosek.
Nasza przewaga rosła i do przerwy schodzimy z wynikiem 3:0 po bramce Mateusza Adamusa.
W drugich 45 minutach szybko zdobywamy swoją czwarte trafienie.Z poza pola karnego ładnym płaskim strzałem po długim rogu bramki Studzionki popisał się Dominik Serafin.
Przyjezdnych było stać jeszcze tylko na trafienie po zamieszaniu w polu karnym na 4:1 i wykorzystanie rzutu karnego i doprowadzenie do wyniku 4:2 dla drużyny Znicza Jankowice.
Seniorzy w tej chwili zajmują 14 pozycję w tabeli z dorobkiem 4 punktów.