Dawid Frąckowiak Trener

Kamil Giel

21.10.2019

RELACJA Z FP LKS FRYDEK:

Nie doczekaliśmy się przełamania w dzisiejszym starciu z JUWe. Strzelcem bramki dla naszej drużyny świeżo upieczony tata - Tomasz Moroń, gratulujemy! kibicom jak zwykle dziękujemy za wsparcie!

RELACJA Z FP JUW-e:

Wygrana z Frydkiem zgodnie z planem
Piękna "Złota Polska Jesień" pomogła zawodnikom JUWe i LKS Frydek przy licznej publiczności stworzyć ciekawe widowisko piłkarskie. Na boisku nie zabrakło bramek, kartek, walki, sytuacji pod obydwoma bramkami. JUWe wychodzi z tego meczu zwycięsko 3-1 po bramkach Gąsiora (45 min), Frąckowiaka (46 min), Puty (58 min). Bramka dla gospodarzy 50 min.

Ostatnia porażka podziałała mobilizująco na zawodników JUWe, którzy od pierwszych sekund mocno zaatakowali gospodarzy. Przeciwnik również nie odstawiał nogi chcąc się zrehabilitować po ostatniej wysokiej porażce z liderem wiec na boisku trwała wymiana ciosów. Podajemy w skrócie przebieg meczu:

1` - Gąsior w polu karnym uprzedza obrońcę, strzela w kierunku długiego słupka jednak bramkarz gospodarzy palcami wybija piłkę na rzut rożny

2` - żółtą kartką ukarany Puto za uderzenie łokciem przeciwnika

6` - Czupryna strzela z rzutu wolnego z 20 metrów minimalnie nad poprzeczką

11` - do prostopadłej piłki dochodzi Cibor i w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z bramkarzem

16` - po błędzie naszych obrońców w sytuacji sam na sam napastnik gospodarzy lecz po uderzeniu w długi róg piłka minimalnie mija słupek bramki

21` - wrzutka z prawej strony Puty w pole karne, interwencja bramkarza, który wybija piłkę na 20 metr lecz strzał Czupryny ląduje nad bramką gospodarzy

26` - akcja lewą stroną piłkę w pole karne wrzuca Cibor lecz strzał Puty zostaje zablokowany przez obrońcę

33` - rzut wolny na wysokości 25 metra, piłkę uderza Cibor jednak wysoko nad poprzeczką

39` - kolejny rzut wolny z 25 metrów lecz strzał Hornika trafia w poprzeczkę

45` - GOOOOL dla JUWe. W ostatniej akcji pierwszej ppłowy Hornik przejmuje piłkę na środku boiska, mija 3 obrońców, wychodzi na pozycję sam na sam z bramkarzem, którego lobuje podcinką, piłka odbija się od poprzeczki i skutecznie głową dobija ją Gąsior z 4 metra. Po bramce sędzia odgwizduje połowę meczu.

46` - GOOOOL dla JUWe. Fantastycznie zaczynamy drugą połowę, Woźniak z własnego pola karnego zagrywa długa piłkę do której wychodzi Frąckowiak i z zimną krwią pokonuje bramkarza strzałem w krótki róg bramki.

50` - gol dla gospodarzy, który jest konsekwencją przestoju całej drużyny po strzeleniu drugiego gola. Po rzucie rożnym Kwiatkowski odbija dośrodkowanie, jednak dobitka skutecznie wpada do bramki JUWe.

56` - szybka kontra JUWe, jednak wrzutkę Puty skutecznie przerywa bramkarz

58` - GOOOOL dla JUWe. Po rzucie rożnym piłka zagrana na 20 metr i nadbiegający Puto strzela na bramkę, piłka odbija się od poprzeczki i wpada do bramki.

65` - szybka kontra JUWe, Frąckowiak wybiega przed obrońców, podaje w pole karne do Gąsiora, który jednak nie nadąża za akcją, piłkę jednak przejmuje Puto, który zagrywa do Czupryny i niestety strzał zostaje zablokowany.

70` - zmiana w JUWe, schodzi Puto wchodzi Potoczny

80` - kolejna zmiana w JUWe, schodzi Frąckowiak wchodzi Paradowski

85 ` - kolejna zmiana w JUWe, schodzi Gąsior wchodzi Flisiak

86 ` - w sytuacji sam na sam broni Kwiatkowski nogami płaski strzał po ziemi

87` - Paradowski otrzymuje piłkę w polu karnym, źle przyjmuje piłkę i w konsekwencji strzela obok bramki

88` - Flisiak wychodzi na pozycję sam na sam, jednak gubi piłkę, którą łapie bramkarz

90` - Gąsior w sytuacji sam na sam strzela obok bramki.

90` - sędzia dolicza 5 minut

90` + 4 - Paradowski ukarany żółtą kartką za uderzenie piłki po gwizdku i w konsekwencji odpocznie w kolejnym meczu.

Koniec meczu, pewnie zdobywamy 3 punkty i pozostajemy w grze walki o awans. Zawodnikiem meczu uznano Roberta Kaczmarczyka, który zagrał na nowej pozycji i bardzo dobrze wywiązywał się z zadań taktycznych szczególnie w defensywie.

A za tydzień w niedzielę o godzinie 14,00 mecz na szczycie klasy A, zagramy na wyjeździe z liderem GTS Bojszowy.