LKS Woszczyce - Krupiński Suszec 4 : 2 ( 1 : 1 )

Bramki:
2 - Pietrzok Tomasz
1 - Kancelista Dawid i Pitlok Karol

po ciężkim meczy wyrywamy 3 punkty. Gratulacje dla całej drużyny za walkę do ostatniej minuty.

Kto wygrał mecz?

RELACJA ZE STRONY WOSZCZYC:

A Klasa: 27.10.2019r. godzina 15:00 LKS Woszczyce - Krupiński Suszec 4 : 2 ( 1 : 1 )

Skład:
Wajs Adrian - Pardo Nicole, Pietrzok Tomasz, Muller Mateusz, Piórek Łukasz ('88 Zawartka Jakub ) - Pitlok Karol ('90 Owczorz Piotr ), Piszczek Dominik ('61 Śmietana Szymon ), Kukułka Dawid, Tkocz Robert, Rezner Adrian ('71 Olszewski Sebastian ) - Kancelista Dawid

Rezerwowi:
Janoska Kacper, Zawartka Jakub, Śmietana Szymon, Owczorz Piotr, Olszewski Sebastian

Bramki:
0 : 1 12 min. Samek Dariusz ( karny )
1 : 1 20 min. Kancelista Dawid ( asysta Kukułka Dawid )
1 : 2 57 min. Samek Dariusz
2 : 2 66 min. Pitlok Karol ( asysta Kancelista Dawid )
3 : 2 87 min. Pietrzok Tomasz ( asysta Kukułka Dawid )
4 : 2 94 min. Pietrzok Tomasz ( asysta Kukułka Dawid )

Żółte kartki:
Piórek Łukasz ( faul )

Krótki opis trenera:
Mini derby z zespołem Krupińskiego rozstrzygamy na naszą korzyść. Po ciężkim wyrównanym meczu udaje się wygrać 4-2. Pierwsze 15 minut pod kontrolą rywala i zasłużenie prowadzą po szkolnym błędzie obrońcy. W 21 minucie wyrównujemy i powoli przejmujemy też inicjatywę. Do przerwy remis. W drugiej połowie znów musimy gonić wynik ale znów udaje się szybko odpowiedzieć. Ok 65 minuty oba zespoły graja już o pełną pulę i mecz przypomina bardziej 2 ognie niż piłkę nożną. Udaje nam się delikatnie zapanować nad tym chaosem i po dwóch stałych fragmentach gry zapewnić sobie zwycięstwo. Mecz trudny i zacięty tym bardziej cieszą 3 punkty. Pomalutku, po cichutku wskakujemy na podium ligi ale przed nami jeszcze ogrom pracy aby taką lokatę utrzymać.