Szymon Świerkot Kierownik drużyny
Marek Otręba Fizjoterapeuta

Kamil Giel

15.08.2021

W 1 kolejce klasy A sezonu 2021/2022, Leśnik Kobiór wygrał z Czaplą Kryry 2:0(2:0). Po jednym golu strzelili Dawid Jakubczyk oraz Karol Jakubczyk. Wynik meczu został ustalony w 3 minuty.

Na początku spotkania lekką przewagę miała Czapla, ale później do Leśnik doszedł po głosu. Pierwszego gola w tym sezonie można będzie nominować do gola sezonu. Kapitalnym strzałem z 25 metrów popisał się Dawid Jakubczyk i piłka zatrzepotała w siatce. Trzy minuty później po podaniu Grzegorza Seweryna, Karol Jakubczyk w sytuacji sam na sam pokonał Damiana Biolika, który już drugi raz musiał wyciągać piłkę z siatki. Kobiórzanie na początku drugiej połowy znów dominowali, ale nie wykorzystali kilku dogodnych sytuacji. Pod koniec spotkania goście znów przejęli inicjatywę, a Kobiórzanie kontrowali. Wynik meczu jednak nie uległ zmianie i 3 punkty zostały w Kobiórze.

15.08.2021.(niedziela), 17:00 - Kobiór, Centralna 117

Leśnik Kobiór - Czapla Kryry 2:0(2:0)

1:0 - Dawid Jakubczyk, 27 min

2:0 - Karol Jakubczyk, 30 min

Sędziowali: Aleksandra Łapa(główny) oraz Nikodem Chylaszek i Marcin Tokarz (asystenci)

Leśnik: Michał Woźnica - Adam Grolik (46.Radosław Kempa), Radomir Kowalski, Aleksander Skrobol (90.Rafał Sosnowski), Błażej Kozyra - Adrian Chrobok, Rafał Białas (46.Łukasz Guzy), Dawid Jakubczyk (90.Paweł Pasternak), Karol Jakubczyk, Grzegorz Seweryn - Patryk Maiczek (66.Karol Machalica).

Rezerwowi: Karol Karwacki, Krzysztof Gruszka.

Trener: Mirosław Woźnica.

Czapla: Damian Biolik - Wojciech Góra, Mateusz Czech, Mirosław Białoń, Patryk Kumor, Patryk Bielica, Krzysztof Palarczyk, Michał Gołek, Mateusz Grabowski (65.Dariusz Gruszka), Łukasz Góra, Marcin Gruszka.

Rezerwowi: Michał Gorzko, Marcin Gorzko.

Trener: Mateusz Czech.

Żółte kartki: Aleksander Skrobol (68.faul), Grzegorz Seweryn (74.faul), Karol Jakubczyk (80.niesp.zach.) - Łukasz Góra (17.faul), Patryk Kumor (55.faul), Wojciech Góra (80.faul), Dariusz Gruszka (82.faul).