Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

03.10.2021

W 9 kolejce klasy A LKS Frydek pokonał na własnym boisku Leśnika Kobiór 3:1(1:0). Jedynego gola dla Leśnika zdobył Patryk Maiczek.

W pierwszej połowie padła jedna bramka. Po strzale Tomasza Kapicy w 34 minucie, gospodarze schodzili na przerwę prowadząc 1:0. 20 minut po przerwie ten sam zawodnik podwyższył na 2:0. Kobiórzanie jednak nie dali za wygraną i kontaktowego gola zdobył Patryk Maiczek. Chwilę później powinien być remis. Sędzia podyktował jedenastkę dla Leśnika. Do piłki podszedł Radomir Kowalski ale jego strzał i dobitkę obronił bramkarz Frydka - Jakub Maroszek. Zemściło się to w 83 minucie. Wtedy to Tomasz Kapica, kompletując hat-tricka, zamknął wynik spotkania.

03.10.2021.(niedziela), 16:00 - Frydek, Sportowa 2

LKS Frydek - Leśnik Kobiór 3:1(1:0)

1:0 - Tomasz Kapica, 34 min

2:0 - Tomasz Kapica, 64 min

2:1 - Patryk Maiczek, 68 min

3:1 - Tomasz Kapica, 83 min

Sędziowali: Paweł Kłyk(główny) oraz Marek Modrzik i Ireneusz Golda (asystenci)

Frydek: Jakub Maroszek - Marcin Kapustka, Grzegorz Ulczak (68.Adam Komraus), Maciej Maroszek, Jakub Faruga, Piotr Żemła, Dawid Czempas, Tomasz Moroń, Marcin Stronczek (50.Adrian Potasiak, 86.Błażej Chwiendacz), Ireneusz Zdziech, Tomasz Kapica.

Rezerwowi: Paweł Mika, Arkadiusz Sosna, Jakub Nocoń, Radosław Malcher.

Trener: Grzegorz Ulczak,

Leśnik: Michał Woźnica - Adam Grolik, Aleksander Skrobol, Radomir Kowalski, Karol Machalica (46.Rafał Sosnowski)- Grzegorz Seweryn, Dawid Jakubczyk (86.Radosław Kempa), Karol Jakubczyk, Daniel Kuliga, Bartosz Kozyra - Patryk Maiczek (83.Mateusz Kyrcz).

Rezerwowi: Krzysztof Gruszka, Adrian Chrobok, Błażej Kozyra, Paweł Pasternak.

Trener: Mirosław Woźnica.

Żółte kartki: Jakub Faruga (86.niesp.zach.) - Adam Grolik (23.faul).

W 73 minucie Radomir Kowalski (Leśnik) nie wykorzystał rzutu karnego (Jakub Maroszek obronił).