Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

06.11.2021

W 14 kolejce klasy A Leśnik Kobiór zremisował na własnym boisku z LKS-em Brzeźce 1:1(1:1).

Kobiórzanie przystąpili do tego meczu z ogromnymi problemami kadrowymi. W podstawowej jedenastce pierwszy raz wyszedł Mateusz Kyrcz, a na ławce zasiedli tylko rezerwowy bramkarz - Karol Karwacki, Krzysztof Gruszka, oraz dwóch juniorów - Paweł Maiczek i zgłoszony przed meczem Tymon Mostowski, który dziś zadebiutował w drużynie seniorów.

Leśnik wyszedł na prowadzenie w 33 minucie. Sędzia podyktował rzut karny do którego podszedł Karol Jakubczyk. Jego strzał obronił bramkarz Brzeźc, ale na szczęście czujny w polu karnym był Adam Grolik, który dobił strzał Karola. Niestety, goście tuż przed przerwą wyrównali za sprawą Konrada Tomali. W drugiej połowie wynik nie uległ zmianie i ostatnia drużyna w tabeli zdobyła czwarty punkt w tym sezonie, a pierwszy na wyjeździe.

06.11.2021.(sobota), 14:00 - Kobiór, Centralna 117

Leśnik Kobiór - LKS Brzeźce 1:1(1:1)

1:0 - Adam Grolik, 33 min

1:1 - Konrad Tomala, 43 min

Sędziowali: Krzysztof Koziarski(główny) oraz Maciej Raczek i Filip Nowakowski(asystenci) - Podokręg Bielsko-Biała

Leśnik: Michał Woźnica - Karol Machalica (85.Tymon Mostowski), Marcin Myszor, Radomir Kowalski, Błażej Kozyra - Dawid Jakubczyk, Adam Grolik, Karol Jakubczyk, Daniel Kuliga, Mateusz Kyrcz (68.Krzysztof Gruszka) - Patryk Maiczek.

Rezerwowi: Karol Karwacki, Paweł Maiczek.

Trener: Mirosław Woźnica.

Brzeźce: Krzysztof Poręba - Wojciech Dolina, Paweł Gołeczka, Tadeusz Gwiazda, Tomasz Kozik, Konrad Tomala, Daniel Wojdyła, Szymon Karwat (75.Piotr Czernecki), Jakub Zielnik, Patryk Sleziona, Szymon Szendera (33.Marcin Śmieja).

Rezerwowi: Julian Kajdasz, Michał Puda, Kamil Pudełko, Eryk Wyleżuch.

Trener: Szymon Stawowy.

Żółte kartki: Daniel Kuliga (58.niesp.zach.) - Szymon Karwat (9.niesp.zach.), Konrad Tomala (58.faul), Marcin Śmieja (76.faul).

W 33 minucie Karol Jakubczyk (Leśnik) nie wykorzystał rzutu karnego (Krzysztof Poręba obronił).