Drama Kamieniec Gospodarze

Kamieniec

Artur Bąk NIESPORTOWE ZACHOWANIE
Gwarek Zabrze
Nieznany zawodnik Pozbawienie przeciwników realnej szansy zdobycia bramki poprzez podstawienie nogi przeciwnikowi.
Nieznany zawodnik ATAK WYPROSTOWANĄ NOGĄ W NOGĘ PRZECIWNIKA Z UŻYCIEM NIEPROPORCJONALNEJ SIŁY
Nieznany zawodnik NIESPORTOWE ZACHOWANIE

Tomasz Bąk
Damian Wrodarczyk
Marek Król

Jakub Zarzycki Trener

Wierzba

18.10.2014

__

Opis za stroną Gwarka Zabrze :

W 12 kolejce zabrzańskiej A-klasy Gwarek zremisował w Kamieńcu 3-3. W tym meczu spełniło się powiedzenie - niewykorzystane sytuacje się mszczą. W pierwszej połowie to my dwukrotnie musieliśmy odrabiać straty, ale do szatni to my schodziliśmy z jednobramkową przewagą prowadząc 3-2. W drugiej połowie przez 30 minut gry byliśmy zdecydowanie lepsi i tylko brak wykończenia akcji zadecydował, że nie prowadziliśmy wyżej. W 75 minucie meczu nasz bramkarz sfaulował w polu karnym napastnika gospodarzy. Decyzja sędziego nie mogła być inna - czerwona kartka dla Eryka Niemiry i rzut karny. Rywale pewnie wykorzystali tę okazję, a my musieliśmy grać w dziesiątkę. 5 minut później za zbyt agresywny atak an nogi przeciwnika z boiska wyleciał Paskal Bury i do końca graliśmy już w dziewiątkę. Na szczęście udało się utrzymać ten wynik do końca meczu, choć z przebiegu całego spotkania musimy uznać to jako porażkę.