Anna Dobija Kierownik drużyny
Mirosław Woźnica Trener

Kamil Giel

19.03.2022

W 17 kolejce klasy A, Unia Bieruń Stary przegrała na własnym boisku z LKS-em Grodno Leśnik Kobiór 1:2(0:0).

Po pierwszych 45 minutach obie drużyny schodziły do szatni przy bezbramkowym remisie. Druga połowa kapitalnie rozpoczęła się dla Leśnika. 7 minut po wznowieniu bramkę dla Leśnika zdobył nowy nabytek - Patryk Stefaniak, któremu asystował Grzegorz Seweryn. Na nasze nieszczęście gospodarze na 11 minut przed końcem zdobyli wyrównującą bramkę. Unia rzuciła się do ataków i za wszelką cenę chciała zdobyć 3 punkty, ale Kobiórzanie nie dali za wygraną i już 4 minuty później znowu prowadzili. Leśnik wyszedł z kontrą i nasz najlepszy strzelec - Karol Jakubczyk ustalił wynik spotkania. Mecz był bardzo ładny dla oka, obie drużyny grały dobrą piłkę, ale to Leśnik wyszedł zwycięsko z tego meczu. Był to udany rewanż za jesienną porażkę. Brawo Leśnik!

19.03.2022.(sobota), 15:30 - Bieruń, Chemików 40

Unia Bieruń Stary - Grodno Leśnik Kobiór 1:2(0:0)

0:1 - Patryk Stefaniak, 52 min

1:1 - Bartłomiej Kasprzyk, 79 min

1:2 - Karol Jakubczyk, 83 min

Sędziowali: Paweł Kłyk (główny)

Unia: Eryk Matusik - Mateusz Kiec, Przemysław Wawoczny, Adrian Dulęba (55.Oskar Batycki), Szymon Kucz, Bartłomiej Kasprzyk, Tomasz Nowak, Dawid Cichy (77.Mateusz Matejko), Piotr Kulikowski, Adrian Jarnot (65.Szymon Ścierski), Adrian Gąsior.

Rezerwowi: Sebastian Laby, Artur Moroń, Damian Zaraś, Adrian Matejko.

Trener: Damian Nyga.

Leśnik: Michał Woźnica - Adam Grolik, Aleksander Skrobol, Rafał Białas, Błażej Kozyra (70.Karol Machalica) - Patryk Stefaniak, Adrian Chrobok, Rafał Pasternak (85.Mateusz Kyrcz), Radomir Kowalski (46.Grzegorz Seweryn), Karol Jakubczyk - Dawid Jakubczyk (73.Patryk Maiczek).

Rezerwowi: Dawid Kreczmer, Marcin Myszor, Kacper Gniadek.

Trener: Mirosław Woźnica.

Żółte kartki: Mateusz Kiec (35.), Tomasz Nowak (38.), Szymon Ścierski (90.) - Karol Jakubczyk (36.).