Krakus Nowa Huta Kraków Gospodarze

Szymon Stawowy Trener

...

12.10.2014

''Przegrać i być pokonanym to nie to samo. Przegrywają ci, którzy nawet nie próbowali walczyć, a pokonani są ci, którzy byli zdolni do walki.I taka porażka nie przynosi wstydu."

Ten cytat mógłby być streszczeniem dzisiejszego spotkania. To był najlepszy mecz naszej drużyny w bieżącym sezonie. Najlepszy pod kilkoma względami - waleczność, zaangażowanie, poświęcenie na poziomie niespotykanym dotychczas! Wystarczy dodać, że emocje towarzyszące były na równie wysokim poziomie co podczas wczorajszego meczu Polska-Niemcy na Stadionie Narodowym. Absolutnie nikt nie może mieć pretensji do wyniku. Po takiej walce ( czasem z poświęceniem zdrowia ) należą się tylko gratulacje!!! CHŁOPCY TAK TRZYMAĆ !!! Wisła niech się zaczyna bać !!!

P.S.

Podczas montażu filmu narzuciło mi się takie pytanie: Dlaczego podczas dzisiejszego meczu najbardziej w oczy rzucała się aktywność trzech zawodników ( myślę tu o Szymonie, Michale Wollku i Kubie Pytliku ) i znalazłem odpowiedź! Popatrzcie jak Oni startują do piłkii cały czas są gotowi na odbiór i przyjęcie - nie zawsze wychodzi, ale chęci są aż nadto widoczne. I chyba dlatego to Kuba strzela bramki a obrona poczyniła największe postępy w naszym zespole. Pracujemy nad aktywnością ???

Relacja video