Autor:

...

Utworzono:

26.10.2014

Podczas wczorajszego spotkania drużyna starła się z przeważającymi siłami przeciwnika. Wystarczy nadmienić, iż na mecz przybyło 21 piłkarzy Progresu a nas było 11 !!! ( w tym dwóch bramkarzy) - co w praktyce dało możliwość tylko jednej zmiany w czasiecałego meczu !!! Chłopaki pomimo dobrych chęci i poprawnej gry nie byli w stanie dowieźć bardzo korzystnego wyniku z pierwszej połowy (tylko 0-1)! Dało się zauważyć postępy w taktyce, poprawne przesuwanie formacji i indywidualne próby walki o piłkę. Brak zmian zniweczył wysiłek naszych chłopaków - podczas gdy Progres po 1 połowie wymienił CAŁĄ DRUŻYNĘ !!! Na zmęczonych naszych chłopaków w zupełności wystarczyło !!!

Jeszcze w jednym elemencie przegraliśmy z kretesem. W konkurencji ilość rodziców wspierających i kibicujących swoim pociechom!!! W tej konkurencji było 4-13 też dla Progresu. Jako, że to my graliśmy u siebie to skala porażki jest dla naszych Rodzicówupokarzająca!!!