Brak dodanych rezerwowych

Brak zawodników

Concordia Knurow

17.09.2014

Kolejnym rywalem, którego ogrywają Nasi zawodnicy byłzespół Czarnych Pyskowice. Niestety korki w Gliwicach spowodowały, żedo Pyskowic docieramy na 5 minut przed meczem i "chłopcy wybiegają na boiskoprosto z autobusu".

W 2 minucie po dograniu Orylskiego pięknym strzałem popisuje się Heluszka 0-1! Kolejne minuty to zabójcze kontry gospodarzy i koncert niewykorzystanych sytuacji z naszej strony. Po 20 minutach przegrywamy 3-1. W tym momencie Nasz zespół "dojechał" na mecz i zaczęła się koncertowa gra z Naszej strony. 29' Kastelik zagrywa do Heluszki, a ten strzela gola na 3-2. Nie minęła minuta a dwójkową akcję Heluszka -Orylski ten drugi zamienia na bramkę, piłka po strzale prawą nogą przełamuje rękawice bramkarza i wtacza się do bramki. Do przerwy udaje się ugrać remis. Druga połowa to koncertowa gra Naszego zespołu i w ataku i w obronie. Raz za razem Ziaja do spółki z Henelem, Hadaszem oraz Małeckim skutecznie neutralizują akcję przeciwnika na 30-40 metrze przed Naszą bramką. 34' po podaniu Andrzejewskiego Hat-tricka kompletuje Heluszka. 48' akcję lewą stroną napędza Orylski, zagrywa do środka, Heluszka przedłuża lot piłki, a akcję wykańcza Dydek 3-5!. Minutę później Hornik znajduje w polu karnym Heluszkę i mamy 3-6! Bramka na 3-7 pada po złym zagraniu głową przez obrońcę, piłka spada pod nogi Dydka, który wykorzystuje sytuację sam na sam. Bramkę na 3-8 zdobywa Orylski po asyście Kastelika. W 54' znów dwójkowa akcja Heluszka - Orylski na 20 metrze. Heluszka zagrywa w pole karne do Orylskiego, ten przyjmuje piłkę i strzałem pod poprzeczkę podwyższa wynik na 3-9. Chwilę później Orylski odwdzięcza się Heluszce i ten kończy strzelanie ustalając wynik spotkania na 3-10! Brawo dla Naszego zespołu za pokazanie charakteru i zostawienie serducha na boisku!Wynik 3-1 po 20 minutach nie podłamał Nas, a wręcz przeciwnie - zmotywował do działania.