Brak zawodników
Edmund Kucharek Trener

Orzeł

23.03.2015

Mecze w Dobrocinie to dla naszej drużyny prawdziwa droga przez mękę. Już dawno nie udało nam się zdobyć tam choćby punktu, dlatego stawka tego meczu spowodowała , że wszyscy nasi zawodnicy byli mocno zmotywowani, by w końcu przerwać złą passę. Już w 3 minucie strzał Marcina Błażkiewicza ląduje na poprzeczce,dobitka z głowy Mariusz Kucharka i znów poprzeczka ratuje gospodarzy przed utratą bramki. Raz po raz suną ataki na bramkę gospodarzy,ale ku zaskoczeni wszystkich to miejscowi w 10-tej minucie wychodzą na prowadzenie. Błąd naszej obrony skrzętnie wykorzystuje napastnik gospodarzy, który strzałem w długi róg pokonuje naszego bramkarza 1-0. W 16 minucie po rzucie rożnym Mariusz główkuje,ale obrońca z linii wybija piłkę. Chwilę później Jarek Żaba fauluje napastnika gospodarzy, za co zostaje ukarany żółtą kartką. Zawodnik Dobrocina bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego zdobywa kolejnego gola 2-0. Po utracie drugiej bramki szybka reakcja naszego trenera, który już w 21 min. przeprowadza pierwszą zmianę oraz zmienia ustawienie naszej drużyny. Nasi chłopcy zaczynają dominować czego efektem jest bramka kontaktowa w 35 minucie. Dokładne podanie od Sułka na bramkę zamienia Maniek 2-1. Mimo wysiłku obu drużyn wynik do przerwy nie uległ zmianie. Najlepszą okazją mieli miejscowi , ale w sytuacji sam na sam, górą był nasz bramkarz. Drugą połowę zaczynamy z wysokiego "C". Tuż po wznowieniu Maniek widząc wysuniętego bramkarza uderzył z połowy boiska i futbolówka pod poprzeczką wpadła do bramki 2-2. W 54 minucie w znakomitej sytuacji znalazł się Sułek, lecz minimalnie chybił. W 77 minucie piłka po główce Rafała Kucharka z rogu przeleciała tuz nad poprzeczką. Upór i konsekwencja zostały nagrodzone w 83 minucie gdy przechwytujemy piłkę w środku pola, Darek Kuźniarski dogrywa do Mańka, który technicznym strzałem zdobywa trzecią bramkę ustalając wynik meczu 2-3. Do końcowego gwizdka to nasz zespół przeważał i miał kontrolę nad spotkaniem. W tym spotkaniu nasi zawodnicy pokazali prawdziwą wolę walki i zostało im to wynagrodzone. Nie były to łatwo zdobyta trzy punkty, ale każdy kto wie jakie padały wyniki w ostatnich starciach tych drużyn, nie liczył na lekką przeprawę.