Orzeł Piława Dolna - LKS II Bystrzyca Górna

Edmund Kucharek Trener

Bartosz Piasecki

18.05.2015

W niedziele 17 maja zagraliśmy u siebie  z drużyną zajmującą obecnie 9 lokatę w tabeli B klasy. Gościliśmy na naszym boisku piłkarzy LKS II Bystrzycy Górnej. Mecz rozpoczął się jak najbardziej po naszej myśli. W 10 minucie K.Juraszek strzela jednak piłka minimalnie obok bramki.Cztery minuty później obrońca Bystrzycy podaje piłkę do bramkarza jednak to podanie zostaje przejęte przez Mariusza Kucharka który kopie futbolówkę do pustej bramki. W 20 minucie K.Juraszek wychodzi sam na sam z bramkarzem i ma szansę strzelić drugiego gola jednak strzał zostaje pewnie obroniony. Pod koniec pierwszej połowy wywalczyliśmy rzut rożny który był kolejną okazją do podwyższenia prowadzenia. Sułkowski wrzuca na głowę R.Kucharka który główkuje na bramkę jednak trafia tylko w słupek.Po pierwszej połowie prowadzimy 1:0 jednak dużo bardziej zagrażaliśmy bramce rywala.W 46 minucie na boisko wchodzi A. Więch za R.Kucharka. K.Juraszek chciał strzelić w tym meczu przynajmniej jedną bramkę co pokazywał akcjami w pierwszej połowie, jego starania opłaciły się ponieważ w 60 minucie zdobył bramkę na 2:0 po asyście P.Rosolika. Jednak już 3 minuty później pokazał że potrafi strzelać i po raz kolejny pokonał bramkarza po asyście G.Kucharka dając naszej drużynie wysokie prowadzenie.Kolejną zmianą było wprowadzenie S.Szomy w 73 minucie który zmienił K.Juraszka oraz K.Hanusiewicza który zastąpił Jakuba Sułkowskiego. Do końca meczu utrzymaliśmy wynik 3:0 pewnie pokonując rywala. Trzy punkty są nasze,oby tak dalej !