LZS Wrzoski Gospodarze

Mariusz Sierpiński Trener
Tobiasz Czeszek Kierownik drużyny

14.06.2016

Derbowe spotkanie we Wrzoskach jak zwykle dostarczyło wielu emocji kibicom. W pierwszej połowie optyczną przewagę posiadali gospodarze jednak ich akcji przeważnie kończyły się jeszcze przed polem karnym Bongistów. Nasz zespół próbował grać z kontry jednak tak na prawdę dopiero po stracie bramki zaczęliśmy stwarzać groźne sytuacje pod bramką Wrzosek. W 31 minucie zawodnik gospodarzy oddał niegroźny strzał z rzutu wolnego, a błąd przy interwencji popełnił Kocemba, a z prezentu skorzystał napastnik miejscowych. Od tego momentu Bongiści zaatakowali bardziej zdecydowanie. W ciągu kilkunastu minut udało nam się stworzyć kilka dobrych sytuacji strzeleckich. W41 minucie świetnie dośrodkował Woźniakowski, a bramkę wyrównującą, zdobył strzałem głową S.Czech. Druga połowa wyglądała podobnie do pierwszej. Gospodarze próbowali, ale na tym się kończyło. Nasz zespół dobrze grał w destrukcji i szukał swoich szans w kontrach. Jak się okazało najlepszą sytuację Karczowianie mieli w 93 minucie kiedy to fantastyczną, indywidualną akcją popisał się Burzyk jednak w ostatniej chwili przegrał pojedynek z defensywą gospodarzy. Tym samym mecz derbowy kończy się po raz kolejny podziałem punktów.