LKS Obrowiec Gospodarze

boisko sportowe w Obrowcu
Widzów: 50 Sędziowie: Dagobert Kroll

LKS Obrowiec
Dawid Gładysz Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika, przerwanie korzystnej akcji
Sebastian Goraj Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika
Paweł Woźniak Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika

Andrzej Jonderko
Eryk Pieczara

Krystian Hamulski Trener
Sebastian Goraj Kierownik drużyny
Tomasz Kowol Trener
Mariusz Fornol Kierownik drużyny

mario1983

24.08.2015

Od wyjazdowego remisu 1:1 (1:1) w Obrowcu seniorzy rozpoczęli rundę jesienną sezonu 2015/2016. Wynik ten odzwierciedla przebieg gry, gdyż obie drużyny miały swoje okazje i mogły przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Początek spotkania to lekka przewaga Obrowca, jednak dwaj ich zawodnicy nieznacznie chybili po strzałach z dystansu. Z biegiem czasu spotkanie się wyrównało, lecz to gospodarze w 30 minucie wyszli na prowadzenie. Bramkę plasowanym strzałem zza pola karnego zdobył Przemysław Landas. Odpowiedź naszego zespołu była natychmiastowa. Z piłką zabrał się Eryk Gdaniec, oddał mocny strzał, który zdołał jeszcze wybronić Marcel Dziarski. Wobec dobitki Pawła Wczesnego był już bezradny.

Na początku drugiej odsłony Obrowiec przejął zdecydowanie inicjatywę, jednak mimo dwóch bardzo dobrych sytuacji nie potrafił zdobyć bramki. Nasi zawodnicy "ruszyli" natomiast w ostatnim kwadransie. Dwukrotnie Paweł Wczesny oraz już w samej końcówce debiutujący w naszych barwach i rozgrywający bardzo dobre spotkanie Rafał Sobczyński, znaleźli swojego pogromcę w osobie Marcela Dziarskiego.

Reasumując, remis jest wynikiem sprawiedliwym. Punkt zdobyty na ciężkim terenie należy cenić i z jeszcze większą determinacją podejść do kolejnego spotkania. W niedzielę 30 sierpnia na własnym boisku gościć będziemy zespół LKS Strzeleczki. Początek meczu o godzinie 17:00.