90'
Widzów: 50 Sędziowie: Łukasz Sząszor

Kary

21'
Rafał Sobczyński Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez złapanie przeciwnika za koszulkę

15.09.2015

Po raz trzeci z rzędu seniorzy dopisali do swego dorobku 3 punkty. W niedzielę 13 września pewnie pokonali na własnym boisku drużynę LZS Stradunia 3:0 (1:0).

Do przerwy jedyną bramkę w tej odsłonie zdobył Eryk Gdaniec, gdy sprytnym strzałem po krótko rozegranym rzucie rożnym pokonał Dawida Suslika, naszego byłego bramkarza. Mimo dalszych okazji, również ze strony gości, wynik po 45 minutach nie uległ zmianie.

Druga połowa zaczęła się spokojnie. W 61 minucie na strzał z około 20 metrów zdecydował się Patryk Czerner. Ku zaskoczeniu wszystkich bramkarz Stradunii nie zdołał jednak wybronić tego uderzenia. Wynik na 3:0 ustalił po strzale z rzutu karnego Paweł Wczesny. Chwilę wcześniej szarżującego w polu karnym Kamila Ochmana nieprzepisowo powstrzymywał obrońca gości.

Reasumując, wygrana gospodarzy była jak najbardziej zasłużona. Po trzech meczach u siebie nadeszła pora na spotkanie wyjazdowe. Już w najbliższą niedzielę udamy się "za Odrę", by skonfrontować się z drużyną KS Magnum Chorula. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 16:00.