Krzysztof Sterniuk Kierownik drużyny

aferek

13.09.2015

Po bardzo emocjonującym meczu z boiska beniaminka wywozimy 1 punkt.

Po pierwszym gwizdku sędziego nasza drużyna szybko stwarza sobie stu procentową okazję, ale niestety jej nie wykorzystujemy. Jak stare piłkarskie porzekadło mówi ,,Niewykorzystane sytuację lubią się mścić'' tak mieliśmy tego jasny przykład, bo w 13 minucie gospodarze strzelają bramkę na 1:0. W 27 minucie w polu karnym ewidentnie faulowany jest Patryk Skowroński, a rzut karny pewnie wykorzystuję Michał Ociesa. Przed przerwą dochodzimy znowu do świetnej okazji, Michał Ociesa mija bramkarza i nie trafia z ostrego kąta na pustą bramkę. Do przerwy 1:1.

Po przerwie bardzo szybko wychodzimy na prowadzenie, bo już w 47 minucie ładnym podaniem Cyprian Wiśniewski ,,uruchamia'' naszego napastnika Patryka Skowrońskiego, a ten na spokoju lobuję bramkarza gospodarzy, mamy 2:1. Na prowadzeniu jesteśmy niestety tylko 6 minut. Błąd w rozegraniu naszego zespołu i do pustej bramki z połowy boiska trafia zawodnik Plonu Gądkowice. W 65 minucie zawodnik Plonu otrzymuję czerwoną kartkę, gramy w przewadze. Niestety nie potrafimy strzelić bramkę po kilku okazjach brakuję skuteczności.

5.Kolejka Okręgowej Ligii Juniorów Starszych

Skład :Żygadło-Owczarek Baran(C) Klepuszewski Bugajewski Kurzątkowski Bekieszczuk Ociesa Dul(46' Wiśniewski) Skrzyniarz Skowroński

Bramki dla STK GKS Kobierzyce: Michał Ociesa (27 minuta, karny) Patryk Skowroński

Gądkowice 13.09.2015 r. godzina 16:00

Trener : Zbigniew Kopeć

Kierownik : Krzysztof Sternik