3
Jakub Dudek

Brak zawodników

17.04.2016

Spotkanie rozpoczęło się od mocnych ataków ekipy gości czyli Orła Pawonków. Po kilku minutach i gospodarze stwarzają sobie kilka groźnych sytuacji, jednak to przyjezdni cały czas kontrolowali spotkanie. W 35 minucie piłkę z prawej strony zagrywa Marek Jelonek, a w polu karnym pozycje znajduje Patryk Kaczmarzyk, który otwiera wynik spotkania i mamy 0-1 dla Orła. Płomień po tej bramce starał się jak najszybciej wyrównać i już kilka minut później zawodnik gospodarzy wpisuje się na listę strzelców, mamy więc wynik 1-1. Orzeł w 1 połowie marnuje jeszcze kilka bardzo dogodnych sytuacji.

Druga połowa tak jak pierwsza jest zdominowana przez Orła Pawonków z tym, że teraz Płomień częściej zagrażał bramce gości. Ekipie z Pawonkowa szczególnie brakowało wykończenia sytuacji, bo mieli ich multum. W 91 minucie spotkania Płomień ma rzut rożny, który zamienia na bramkę pomimo faulu na bramkarzu Orła. Spotkanie więc kończy się wynikiem 2-1 dla Płomienia Łagiewniki Wielkie.