Tempo Opole
Brak zawodników

Admin

18.06.2016

Tradycyjnie pojedynek z Tempo Opole należał do niezwykle zaciętych, a wynik był sprawą otwartą do samego końca. Pierwsza połowa meczu była wyrównana jednak lepsze wrażenie sprawiali goście, którym udało się zdobyć bramkę za sprawą wykorzystanego rzutu karnego, choć nasz bramkarz Kopczyński był bardzo blisko skutecznej interwencji, jendak szczęście dopisało wykonawcy jedenastki. W przerwie mocna reakcja trenera Sikorskiego na boisko poczynania poszczególnych formacji sprawiła iż w drugiej połowie oglądaliśmy odmienione Bongo. Najpierw do wyrównania uderzeniem z rzutu wolnego doprowadził Chwaliński, a następnie Karczowianie przepuścili szturm na bramkę gości. Kolejne sytuacje podbramkowe w końcu przerodziły się w bramki. Po raz kolejny dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Czech. W samej końcówce gracze Tempa po rzucie rożnym zdobyli bramkę na 3:2 i takim właśnie wynikiem zakończył się mecz. Dopisujemy sobie kolejne 3 punkty, po meczu walki i po dwóch różnych połowach.