Mariusz Sierpiński Trener
Tobiasz Czeszek Kierownik drużyny

Admin

19.06.2016

Na inauguracje rundy wiosennej nasza drużyna mierzyła swoje siły na boisku lidera TOR-u Dobrzeń Wielki. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, a nasza drużyna mogła pokusić się nawet o prowadzenie schodząc do szatni. Wynik spotkania otworzył Sebastian Czech, wykorzystując dobre podanie Owczarka. W kolejnych minutach inicjatywę przejęli gospodarze jednak nasz zespół wyprowadzał bardzo groźne kontry. Niestety zamiast drugiej bramki dla Bongo, do wyrównania doprowadzili miejscowi wykorzystując stały fragment gry. Druga część meczu to już przewaga gospodarzy i sporadyczne kontry naszego zespołu. Należy pochwalić Karczowian za dobrą grę w obronie jednak w 75 minucie fatalny w skutkach błąd naszego bramkarza wykorzystał napastnik TOR-u i mecz praktycznie się skończył. Ostatnią bramkę zdobył grający trener gospodarzy, tym samym ustalając wynik końcowy meczu na 3:1.