Tobiasz Czeszek Kierownik drużyny
Krystian Lewicki Trener

Admin

23.06.2016

Spotkanie w Naroku nie należało do najciekawszych, ale obfitowało w sporą liczbę bramek. W pierwszej połowie zdecydowanie przeważali Bongiści jednak podobnie jak we wcześniejszych meczach zawodziła skuteczność pod bramką rywala.
Jednak dwukrotnie arbiter podyktował rzut karny dla podopiecznych Lewickiego. W pierwszej sytuacji dużym sprytem wykazał się Owczarek, który zauważył poważny błąd bramkarza miejscowych i wykorzystał to bezlitośnie przejmując piłkę i zmuszając rywala do faulu. Do piłki podszedł Winsze i pewnie umieścił piłkę w siatce. Za drugim razem po strzale S.Czecha obrońca zatrzymał piłkę ręką i ponownie Winsze pokonał bramkarza gospodarzy. Wynik 0:2 utrzymał się do końca tej części gry. W drugiej połowie nasz zespół jeszcze łatwiej dochodził do pozycji strzeleckich i wykorzystał dwie. Najpierw S.Czech, a później uderzeniem z dystansu, Śliwiński podwyższyli wynik spotkania. W końcowych fragmentach meczu Bongiści mocno rozluźnieni po błędach indywidualnych dali sobie strzelić dwie bramki i ostatecznie zwyciężyli 4:2. Niestety momentami brutalna gra gospodarzy doprowadziła do poważnych urazów R.Kauczuka oraz Kubasa.