Polonia Karłowice Gospodarze

Tobiasz Czeszek Kierownik drużyny
Krystian Lewicki Trener

28.06.2016

Nie było to najlepsze spotkanie w wykonaniu naszego zespołu i stąd wysoka porażka z Polonią Karłowice, chociaż mogło być zupełnie inaczej. Od pierwszej minuty nasz zespół prowadził wyrównaną walkę z faworytem, udało się nawet wypracować kilka groźnych sytuacji pod bramką rywala, a sam Kamiński dwukrotnie znalazł się oko w oko z bramkarzem, niestety oba pojedynki przegrał. Wszystko układało się dobrze do 40 minuty. Najpierw kontuzję odniósł jeden z najlepszych na boisku Stopka, a później głupią czerwoną kartkę zobaczył Kamiński. Tym samym od 43 minuty zmuszeni byliśmy grać w dziesiątkę co niestety odbiło się na grze, a co najgorsze na wyniku. Gospodarze pokazali ładną, techniczną piłkę, zdecydowanie najlepszą ze wszystkich drużyn, z którymi mierzyliśmy się w tym sezonie jednak gdyby nie fatalne zachowanie naszego napastnika w końcówce pierwszej połowy wynik mógł być zupełnie inny jednak taka jest piłka, taki jest sport i 3 punkty zasłużenie zostały w Karłowicach.