Grom Poczesna Gospodarze

Dariusz Wysocki Kierownik drużyny
Przemysław Wachowicz Fizjoterapeuta

Admin Admin

Grom Poczesna - Lot Konopiska 0:2 (0:1)

Gole: K. Kowalik, Banasiak.

Skład Lotu: Balitskyi - Jezierski, Kozak, Miżejewski, Kowalik, Dziubiński, - Kotas, Gajzner, Cierpiał, Sapała - Plaża. Rez. Woźniak, Kwiatkowski, Banasiak, Gospodarek, Opala, Dylikowski

Kierownik drużyny: Dariusz Wysocki

Trener bramkarzy: Tomasz Kuś

W trzeciej kolejce nasz zespół grał na wyjeździe z drużyną Gromu Poczesna. Jak dotąd gospodarze wygrali jedno spotkanie na boisku Warty Myszków 2:0, a u siebie przegrali z Orłem Kusięta 1:0. Lot wszedł w mecz bardzo dobrze, już w 36 sekundzie wynik spotkania otworzył nasz kapitan Konrad Kowalik, który pięknym strzałem z 16 metrów pokonał bramkarza gospodarzy. Mecz toczył się głównie w środkowej strefie boiska czego efektem było dużo fauli oraz walki w powietrzu. W drugiej części spotkania gospodarze robili wszystko, aby zmienić wynik spotkania. Natomiast dobrze dysponowany tego dnia Leonid Balitskyi nie dał się zaskoczyć ani razu. Nasz zespół kontrolował grę i co chwila wychodził z szybkimi kontratakami. Jeden z nich zakończył się bramką. Michał Cierpiał dośrodkował w pole karne, a w sytuacje sam na sam z bramkarzem wykorzystał Bartek Banasiak. Wywozimy z trudnego terenu 3 ważne punkty i z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania. (http://lotkonopiska.pl)