Brak zawodników

Tomasz Żółkiewicz

28.08.2017

Pierwszy mecz C klasy w nowym sezonie za nami. Kto nie był może żałować.
Pierwszy mecz nowego sezonu był połączony z zakończeniem lata. Miały być atrakcje w postaci : dmuchanca,waty czy popcornu ale nie z naszej jako klubu winy tego zabrakło.
Na pierwszym meczu na trybunach w sumie zasiadło ok. 300 widzów. W C klasie- prawie rekord świata :):)
Od początku meczu to nasza drużyna miała inicjatywę. Po 25 minutach prowadzimy 3:0.
Chyba za łatwo to przyszło, bo po kuriozalnym błędzie bramkarza goście zdobyli bramkę kontaktową.
Do końca pierwszej połowy rezultat się nie zmienił i pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Leszczyn 3:1
W drugiej połowie goście wyszli z myślą o odrobieniu strat. Do 60 minut mecz toczył się w środku boiska. Ale kolejna skuteczna akcja Leszczyn przynosiła bramkę i spokój.
W kolejnych minutach goście próbowali coś ugrać ale w między czasie stracili jednego zawodnika za zagranie ręką i kolejne bramki.
Nowy sezon rozpoczynamy od wyniku 6:1 dla Leszczyn
Hat-trickiem popisał się R. Lubański. Po jednej bramce strzelili : Słowik, Momot , Marker