Goszyce
90'
Widzów: 50

58'
Tomasz Kołaciński Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez podstawienie nogi przeciwnikowi.
93'
Bogdan Wszołek Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez podstawienie nogi przeciwnikowi.

09.09.2014

Bardzo dobrze przygotowane boisko, piękna pogoda, wsparcie Naszych kibiców - to wszystko w sobotnie popołudnie niestety nie pomogło w zdobyciu choćby jednego punktu w spotkaniu z Victorią z Łan.

Na inaugurację sezonu i "maratonu" spotkań w Goszycach uleglismy przyjezdnym 0:1.

Przed spotkaniem przedstawiciel Opolskiego Związki Piłki Nożnej wręczył naszej drużynie Puchar "Z okazji awansu drużyny do A-klasy".

Po tym spotkaniu z pewnością pozostanie bardzo duży niedosyt ponieważ z przebiegu spotkania to "My" byliśmy optycznie drużyną lepszą. Co przez to rozumiem? Mnóstwo niewykorzystanych sytuacji, które naszym ofensywnym graczom powinny śnić się po nocach, sporadyczne kontry gości z Łan po których padła bramka, posiadanie piłki itd. Dużo by można było pisać ...

"Nie będziemy zdobywać punktów jeżeli nie będziemy w 100% sytuacjach strzelać bramek!"

"Umiejętności z pewnością są lecz brakuje niektórym chłodnej głowy!" - komentowali kibice.

"Victoria" przez większą część spotkania odpierała ataki miejscowychale to im udało się wywieżć komplet punktów ze stadionu w Goszycach.

Za tydzień szansa do zrehabilitowania się w spotkaniu z drużyną Reńskiej Wsi. Kolejny mecz "u siebie", którego nie wypada nie wygrać! Zapraszamy wszystkich tym razem na godzinę 16:00.