Kamil Giel

Utworzono:

29.08.2020

W 4 kolejce klasy A, LKS Brzeźce wygrał z Leśnikiem Kobiór 1:0(0:0).

Mecz w Brzeźcach był meczem walki. W pierwszej połowie najbliżej strzelenia bramki był Leśnik - Patryk Maiczek strzałem z rzutu wolnego (z około 20 metrów) trafił w poprzeczkę. W 52 minucie po bramce Daniela Wojdyły gospodarze wyszli na prowadzenie. Kobiórzanie, którzy w meczach z Krupińskim i Zniczem zwyciężali w końcówce, nie poddawali się. Najlepszą okazję na remis mieliśmy w 90 minucie. Sędzia podyktował rzut karny, ale strzał Karola Jakubczyka obronił Tomasz Stebel. Sędzia doliczył 5 minut, ale wynik nie uległ zmianie.

Po 4 kolejkach mamy 9 punktów. Drużynie z Brzeźc gratulujemy wygranej, tymbardziej, że drużyna ta składa się w większości z młodzieżowców - dziś w podstawowym składzie znalazło się ich aż siedmiu (czterech rocznik 2000, trzech 2001), a na ławce kolejnych pięciu.

29.08.2020.(sobota), 17:00 - Brzeźce, Ofiar Faszyzmu

LKS Brzeźce - Leśnik Kobiór 1:0(0:0)

1:0 - Daniel Wojdyła, 52 min

Sędziowali: Sebastian Hutny (główny) oraz Anna Synówka i Andrzej Celder (asystenci)

Brzeźce: Tomasz Stebel - Michał Puda (85.Kamil Pudełko), Maciek Gołka, Mikołaj Guzik, Mateusz Grochla (70.Błażej Kokot), Szymon Folek, Daniel Czwiorok, Dominik Grzybek (60.Tomasz Kozik), Jakub Tomala, Daniel Wojdyła (80.Marek Wasyl), Konrad Tomala.

Rezerwowi: Piotr Czernecki, Kacper Utrata, Dominik Orzełek.

Trener: Damian Odrobiński.

Leśnik: Michał Woźnica - Adam Grolik, Aleksander Skrobol, Mateusz Czechowski, Błażej Kozyra - Bartosz Gogol, Karol Jakubczyk, Dawid Jakubczyk, Adrian Chrobok, Karol Machalica (53.Marcin Myszor) - Patryk Maiczek (53.Piotr Szewczyk).

Rezerwowi: Krzysztof Gruszka, Krzysztof Jaromin, Kacper Gniadek.

Trener: Mirosław Woźnica

Żółte kartki: Daniel Wojdyła (68.faul), Szymon Folek (75.faul), Kamil Pudełko (90+1.niesp.zach.) - Adam Grolik (71.faul)

W 90 minucie Karol Jakubczyk (Leśnik) nie wykorzystał rzutu karnego (Tomasz Stebel obronił)

RELACJA Z FP LKS-u BRZEŹCE:

[29.08.2020]

LKS Brzeźce 1:0 Leśnik Kobiór

52' Wojdyła Daniel(as. Czwiorok Daniel)

90' Tomasz Stebel (obroniony karny)

Niepokonani pokonani w Brzeźcach!

Na początku meczu to goście ruszyli do ataku. Konstruowali akcje które nie dochodziły do finalizacji, ale zagrażały bramce Brzeźc. Duża ilość faulów oraz agresja z jaką obie drużyny przystąpiły do tego spotkania z każdą minutą dawała się we znaki. Po jednym z fauli zawodnik Leśnika oddał mocny strzał z rzutu wolnego w poprzeczkę. Wynik do przerwy 0:0. 52 minuta przyniosła przełom. Po wyrzucie piłki z autu i przegłówkowaniu piłki przez Daniela Czwioroka, do piłki dopadł Daniel Wojdyła, który świetnym wolejem umieścił piłkę w siatce. Od tej chwili gospodarze poukładali jeszcze raz swoje szyki w obronie. Brzeźce postawiły na dobrą grę defensywną i szybkie kontry. Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i tak mogło być tym razem kiedy to w 90 minucie meczu sędzia podyktował rzut karny dla gości. Na szczęście nasz bramkarz stanął na wysokości zadania i Tomek który tego dnia był bardzo dobrze dysponowany obronił tę „jedenstkę". Nie udało się strzelić kolejnej bramki pomimo świetnych okazji w ostatnich minutach, ale udało się zdobyć 3 punkty, co jest najważniejsze!

Brzeźce!!!

Skład: Tomasz Stebel, Mikołaj Guzik, Maciej Gołka, Szymon Folek, Mateusz Grochla(70'), Daniel Wojdyła (C)(80'), Jakub Tomala, Daniel Czwiorok, Michał Puda(85'), Dominik Grzybek(60'), Konrad Tomala.

Rezerwowi: Błażej Kokot(70'), Piotr Czernecki, Tomek Kozik(60'), Kacper Utrata, Dominik Orzełek, Kamil Pudełko(85'), Marek Wasyl(80').

Nieobecni: Robert Dziurosz, Aleksander Stawowy, Irek Klepek, Marcin Gołek.

Kontuzjowani: Paweł Gołeczka, Ryszard Mańka, Marek Białas, Krzysztof Poręba,