Brak zawodników
Damian Rupik Trener

Roonie10

08.08.2020

Pierwsze pół godziny zdecydowanie pod nasze dyktando ponieważ to my marnujemy dogodne sytuacje bramkowe w tym rzut karny,gospodarze tylko parę razy podeszli pod naszą 16-stkę. Po przerwie na wodę wszystko sie posypało, jeden błąd w obronie w ok 40 minucie spowodował utratę bramki,a niespełna 5 minut później strzałem z dystansu został pokonany nasz bramkarz.Ostatnie minuty to znów nasze ataki,czego efektem jest gol kontaktowy.Po zmianie stron Gwoździany ruszyły odważniej zdobywając gola na 3:1. Dalsza część meczu to nieliczne ataki z obu stron boiska. W ok 65 minucie KS zdobywa gola na 4:1 z rzutu karnego i wiedzieliśmy że już tego meczu nie wygramy.Ostatnie 10 minut to kilka zmarnowanych sytuacji z naszej strony i wynik nie uległ już zmianie. W drużynie zadebiutował dziś Sebastian Surygała.