W dzisiejszym spotkaniu pucharowym przegraliśmy z IV ligową drużyną z Łazisk.

LKS Studzionka 1:6 KS Polonia Łaziska Górne.

27'  0:3

60'  0:4

62'  0:5

72'  0:6

74'  1:6 Bączkiewicz B.

Skład LKS:

Dawid - Sodzawiczny, Konieczny (C), Domin, Goraus (55' Bączkiewicz) - Skipioł, Czerwiński T, Dragon (55' Bańczyk) - Czerwiński M (74' Słomka), Kowalczyk (85' Kozik), Dunat R.

Zawodnicy rezerwowi:

Januszewicz, Bańczyk, Słomka, Kozik, Pfeifer, Bączkiewicz, Foks

RELACJA Z FP POLONII:

Kolejny mecz, kolejne zwycięstwo !!! Nasza drużyna melduje się dzisiaj w półfinale Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Tychy zwyciężając w ćwierćfinale 6:1 z LKS-em Studzionka  Bramki dla Polonii zdobyli: Ireneusz Badura x2, Bartosz Szojda x2, Mateusz Grogor i Patryk Linek.

RELACJA ZE STRONY POLONII:

Dzisiaj popołudniu drużyna Polonii Łaziska awansowała do półfinału Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Tychy edycji 2020/2021. Łaziszczanie grając w eksperymentalnym składzie, pokonali w meczu ćwierćfinałowym LKS Studzionkę 6:1. Mecz rozpoczął się najpierw od groźnej akcji gospodarzy, a po chwili worek z bramkami rozwiązali piłkarze z Pol-Areny, którzy w kolejnych minutach mieli już tę rywalizację pod kontrolą. Do siatki gospodarzy trafiali: dwukrotnie Ireneusz Badura, dwukrotnie Bartosz Szojda, a po jednym golu dorzucili Mateusz Grogor i Patryk Linek. Po zakończonym spotkaniu działacze klubu ze Studzionki bardzo ciepło wypowiadali się o drużynie z Łazisk, chwaląc ją za bardzo dobry styl gry na boisku. Na dodatek , debiut w barwach Polonii zaliczył pomocnik Mikołaj Kieś( rocznik 2004 ). Rywale zdobyli bramkę honorową w 74 minucie.