Grzegorz Ulczak Trener
Mirosław Kapica Kierownik drużyny

Kamil Giel

30.05.2021

W 23 kolejce klasy A Leśnik Kobiór wygrał na własnym boisku z czwartym w tabeli LKS-em Frydek 2:0(0:0). Obie bramki w drugiej połowie zdobył Dawid Jakubczyk.

Do Kobióra przyjechał trudny rywal - bo czwarty w tabeli LKS Frydek, który przed meczem miał passę trzech zwycięstw z rzędu. Pierwsza połowa była bez fajerwerków, ale na szczęście gospodarze kilkanaście minut po wznowieniu gry wyszli na prowadzenie. Po podaniu Radomira Kowalskiego, gola zdobył Dawid Jakubczyk. 20 minut później ten sam zawodnik ustalił wynik spotkania, tym razem po podaniu swojego brata - Karola.

W czwartek kolejny mecz - tym razem z 11 w tabeli Polonią Międzyrzecze.

29.05.2021.(sobota), 17:00 - Kobiór, Centralna 117

Leśnik Kobiór - LKS Frydek 2:0(0:0)

1:0 - Dawid Jakubczyk, 56 min

2:0 - Dawid Jakubczyk, 76 min

Sędziowali: Tomasz Kuźniarz (główny) oraz Marek Modrzik i Ireneusz Golda (asystenci)

Leśnik: Michał Woźnica - Adam Grolik (46.Marcin Myszor), Aleksander Skrobol, Radomir Kowalski, Błażej Kozyra (72.Karol Machalica) - Adrian Chrobok, Rafał Białas (73.Patryk Maiczek), Rafał Pasternak (82.Rafał Ulman), Grzegorz Seweryn (46.Bartosz Kozyra), Karol Jakubczyk - Dawid Jakubczyk (88.Bartosz Gogol)

Rezerwowi: Rafał Sosnowski.

Trener: Mirosław Woźnica.

Frydek: Jakub Maroszek - Grzegorz Maroszek, Grzegorz Ulczak, Maciej Maroszek, Dawid Czempas, Piotr Żemła, Tomasz Moroń, Kamil Chrobok, Artur Moroń (62.Adam Komraus), Marcin Kapusta, Tomasz Kapica.

Rezerwowi: Paweł Mika, Błażej Chwiendacz, Paweł Nocoń, Adrian Potasiak, Jakub Nocoń, Bartosz Pieczka.

Trener: Grzegorz Ulczok.

Żółte kartki: Rafał Pasternak (22.faul), Rafał Białas (65.faul), Dawid Jakubczyk (82.niesp.zach.), Bartosz Kozyra (87.faul) - Jakub Maroszek (42.faul), Grzegorz Maroszek (54.niesp.zach.)