Adrian Chrobok Drugi trener
Mirosław Woźnica Trener

Kamil Giel

04.06.2021

W 24 kolejce klasy A Polonia Międzyrzecze przegrała na własnym boisku z Leśnikiem Kobiór 0:5(0:2).

Leśnik jechał do Międzyrzecza po pewne zwycięstwo i takie było, aczkolwiek pierwsza bramka wpadła dopiero w 37 minucie. Jego autorem był Grzegorz Seweryn, który wykorzystał podanie kapitana naszej drużyny - Adriana Chroboka. Kilka minut później, przed przerwą drugiego gola dla Kobiórzan (z rzutu karnego) zdobył Karol Jakubczyk, który chwilę wcześniej faulowany był w polu karnym. W przerwie na boisku został wprowadzony Patryk Maiczek - zdobył on dwa gole w drugiej połowie - pierwszego w 55 minucie po asyście Chroboka, a drugiego w 80 minucie po asyście Karola Jakubczyka. Kilka minut przed końcem spotkania Maiczek dołożył jeszcze asystę, a swojego drugiego gola zdobył także Karol Jakubczyk i Leśnik zakończył strzelanie na liczbie 5. Warto także odnotować, że zagraliśmy drugi mecz z rzędu na zero z tyłu.

Już za niespełna 48 godzin kolejny mecz - u siebie ze Stalą Chełm Śląski - w sobotę o godzinie 17:00.

03.06.2021.(czwartek), 18:00 - Międzyrzecze, Gromadzka 56

Polonia Międzyrzecze - Leśnik Kobiór 0:5(0:2)

0:1 - Grzegorz Seweryn, 37 min

0:2 - Karol Jakubczyk, 43 min (karny)

0:3 - Patryk Maiczek, 55 min

0:4 - Patryk Maiczek, 80 min

0:5 - Karol Jakubczyk, 85 min

Sędziowali: Szymon Łoboziak(główny) oraz Mikołaj Kołodziej i Michał Kołodziej (asystenci) - Podokręg Żywiec.

Polonia: Leon Drobiczek - Marek Duży, Jakub Cholewa, Marcin Tomala, Paweł Sroka, Mateusz Kostka, Jacek Mikolasz, Krzysztof Pieczka, Vitalii Miklosh, Patryk Ligenza, Kacper Malarek.

Rezerwowi: Arkadiusz Pawlik.

Trener: Jacek Mikolasz

Leśnik: Michał Woźnica - Adam Grolik (46.Mateusz Czechowski), Radomir Kowalski, Aleksander Skrobol, Błażej Kozyra (75.Bartosz Gogol) - Adrian Chrobok (83.Krzysztof Jaromin), Dawid Jakubczyk, Grzegorz Seweryn (60.Rafał Ulman), Rafał Pasternak, Bartosz Kozyra (46.Patryk Maiczek) - Karol Jakubczyk.

Rezerwowi: Rafał Sosnowski.

Trener: Mirosław Woźnica