Odrobiński Damian Trener
Jakub Jucha Trener

Kamil Giel

16.04.2021

w pierwotnym terminie (20 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

RELACJA Z FP LKS-u BRZEŹCE:

LKS Brzeźce 5-0 Iskra II Pszczyna.

11' 1-0 Tomala Konrad (Gołka)

49' 2-0 Czwiorok Daniel (Gołeczka)

53' 3-0 Czwiorok Daniel (Gołeczka)

63' 4-0 Kozik Tomasz

75' 5-0 Gołeczka Paweł (rz.k)

Pierwszy mecz rundy rewanżowej to pewne zwycięstwo naszych zawodników. Mimo przerwanych przygotowań do sezonu zawodnicy pokazali swoje dobre przygotowanie fizyczne jak i taktyczne! Okres przygotowawczy podczas którego drużyna pracowała nad nowym systemem gry nie poszedł na marne i teraz drużyna może zacząć zbierać korzyści z swoich godzin poświęconych na naukę tego systemu. Mecz to pełna kontrola naszej drużyny która kreowała sobie dużą ilość akcji w pierwszej połowie, ale udało się wykorzystać tylko jedną. Druga połowa to nadal duża swoboda w grze naszej drużyny i po ładnych akcjach udało się zdobyć aż 4 bramki. Gratulacje dla drużyny za wynik i za indywidualne przygotowanie się do sezonu mimo przymusowej przerwy. W sobotę 1 maja czeka nas wyjazd do Gardawic i walka o kolejne punkty!