Utworzono:

07.06.2021

RELACJA Z FP LKS-u WOSZCZYCE:

Złego miłe początki... pomimo prowadzenia 1:0

ostatecznie przegrywamy wczorajsze spotkanie z JUWe Jaroszowice 2:5(1:2). W przyszły weekend nasza drużyna pauzuje, także będzie mogła skupić się na treningach pod okiem nowego szkoleniowca.

Szczegóły wkrótce

Bramki:

Muller

Rezner

Skład:

Młoczek - Rezner, Pijarski, Michalski, Todorski - Śmietana, Muller(Stręk 65), Tkocz, Pitlok, Brożyński(Miguła 70), Kancelista(Janoska 80)

RELACJA Z FP JUW-e JAROSZOWICE:

"Dziki pokonane"

W promieniach słońca oraz strugach deszczu JUWe pokonało na wyjeździe LKS Woszczyce 5-2 po bramkach Cibora 2 (37 i 55 minuta) ,Gąsiora (28 minuta), Czupryny (75 minuta) i Augustyniaka (90 minuta).

Mecz zaczynamy w lesie (tam się przebieramy) potem słoneczna pogoda sprzyja gospodarzom, którzy w 3 minucie strzelają nam gola. Zawodnik gospodarzy przerzuca piłkę nad wychodzącym Kwiatkowskim po błędzie ustawienia całej linii obrony. W 8 minucie kontuzjowany Krzczuk traci piłkę na własnej połowie jednak tym razem Kwiatkowski w sytuacji sam na sam wygrywa pojedynek. W 14 minucie po rzucie rożnym Puto ciałem blokuje strzał do pustej bramki a po chwili musimy dokonać zmiany. Za kontuzjowanego Krzczuka wchodzi z urazem Woźniak i musimy czekać z obawami na rozwój sytuacji. Od tego momentu jednak przejmujemy inicjatywę na boisku. W 16 minucie strzał Cibora obok bramki broni bramkarz, w 21 minucie błąd obrońców gospodarzy, piłkę przejmuje Cibor jednak strzela minimalnie nad poprzeczką. Próbujemy strzałów z dystansu lecz Augustyniak, Czupryna i Jakubczyk mają rozregulowane celowniki i piłka szybuje nad bramka. W 28 minucie rajd lewą stroną Augustyniaka, który uderza na bramkę ale wychodzi z tego podanie do Jakubczyka, ten dokładnie wrzuca na głowę Gąsiora i po strzale z 3 metrów mamy remis 1-1. Po chwili strzał z półwoleja Augustyniaka w okienko broni bramkarz gospodarzy. W 37 minucie poi zamieszaniu piłkę otrzymuje Cibor i będąc w polu karnym przerzuca piłkę nad bramkarzem i prowadzimy 2-1. Po przerwie całkowicie dominujemy nad rywalem. Z lewej strony boiska co chwile przeprowadza szybkie ataki Cibor, który w 55 minucie wychodzi do sytuacji sam na sam i strzela do bramki obok bramkarza na 3-1. Szczególnie aktywni są Czupryna i Augustyniak jednak strzały z dystansu mijają jednak światło minimalnie bramki. W 75 minucie przed linią pola karnego faulowany Cibor. Piłkę ustawia Czupryna i strzałem nad murem uderza pod poprzeczkę na 4-1. W 78 minucie nad boiskiem przechodzi silna ulewa, która zaburza nam organizację gry. W 81 minucie zawodnik gospodarzy uderza z 20 metra i piłka obok Kwiatkowskiego i słupka wpada do naszej bramki. Gospodarze mocno nas naciskają jednak obrona grająca trochę w eksperymentalnym składzie radzi sobie bardzo dobrze. W 90 minucie szybką kontrą zakończył strzałem z 16 metra Augustyniak obok słupka i po 5 golu dla JUWe sędzia gwiżdże po raz ostatni.

Najlepszym zawodnikiem JUWe uznano Cibora strzelca dwóch bramek i zaliczającego asystę przy bramkę Czupryny z rzutu wolnego. A za tydzień najciekawsza kolejka ligi. Między sobą zagrają cztery najlepsze drużyny tej rundy wiosennej. LKS Frydek zmierzy się z JUWe zaś LKS Studzionka z Leśnikiem Kobiór.