Aleksander Barlik Trener
Brak zawodników

Robert Czykiel

02.06.2016

Nie wyszedł naszym młodzikom debiut w lidze. Przeciwnicy byli o wiele lepsi, i niewiele tłumaczyć nas mogą nawet 2 kontuzje bramkarzy odniesione na rozgrzewce (Daniel jeszcze kilka minut powalczył, Bartek przegrał z kontuzją i wcale na boisku się nie pojawił). Tutaj wielkie słowa uznania dla Naszego kapitana Piotrka który w tym trudnym momencie podjął się bronienia naszej bramki i trzeba tu powiedzieć że kilka piłek wybronił. A co do samego meczu to przegrywamy z drużyną Andaluzji Piekary Śląskie 16-0, będąc przez cały mecz drużyną słabszą, wystraszoną i mniej biegającą. I żeby nie było, nie uważam że w chwili obecnej moglibyśmy zniwelować różnicę klas samą odwagą i bieganiem, tym niemniej uważam że wynik na pewno nie byłby tak bolesny. Tym niemniej chłopaki debiut mają już za sobą i z każdym kolejnym meczem powinno być tylko lepiej. Co do naszych szans ofensywnych to były takowe, jeszcze w pierwsze połowie z ostrego kąta uderzał Szymon ale jego strzał był niecelny. W drugiej dobrą sytuację miał Daniel ale po rajdzie od połowy boiska został dogoniony przez rywala i nie zdołał oddać groźnego strzału. Wreszcie sytuacja sam na sam z bramkarzem Samuela który uderzył ale jego strzał bramkarz rywali sparował na poprzeczkę. Także tyle o tym meczu, nie załamywać się tylko walczymy dalej, dopiero zaczynamy i każdy mecz jest dla nas nauką i tak naprawdę to nie wynik jest tu ważny. Chociaż oczywiście już za tydzień w pojedynku z Piastem Ożarowice powalczymy żeby był trochę korzystniejszy.